FAQ – SKLEP

Jak zapłacić za skimboard?

-przelewem : w łatwy za pośrednictwem Przelewy24
-za pobraniem : zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki

Co oznacza 'darmowy serwis'

Jako jedyny producent oferujemy nieodpłatną opiekę serwisową deski po sezonie/kilku sezonach użytkowania. Przy bardzo częstym kontakcie z kamieniami lub uderzeniami deski, ranty lub ślizg w desce Genesis może być miejscowo zarysowany. Wystarczy, że wyślesz do nas deskę a my odnowimy warstwę lakierniczą.

Czy mogę zwrócić zamówione produkty?

Tak, w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki masz prawo do zwrotu bez powodu. Możesz na przykłąd wymienić skimboard bo spodoba Ci się inny kolor deski. 🙂

Jak długo trwa gwarancja

Wszystkie produkty GoZone obejmujemy gwarancją 3 lenią od daty zakupu.

Kiedy kurier dostarczy paczkę?

Paczka zostanie doręczona następnego dnia roboczego. Kurier zazwyczaj przyjeżdża przed godziną 13 lub umawia się telefonicznie.

Dziś jest piątek, a deskę potrzebuję na jutro 😀 Co robić?

Z naszego doświadczenia wiemy, że takie sytuacje się zdarzają nie rzadko. 🙂 Wystarczy, że nas poinformujesz a my zapewnimy, aby kurier dostarczył paczkę właśnie w sobotę.

Czy mata antypoślizgowa EVA się nie odklei ?

GoZone gwarantuje, że taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. Stosujemy najwyższej jakości kleje 3M, które zapewniają niezwykle mocne połączanie maty z deską.

 

 

Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania, bardzo chętnie pomożemy, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość w zakładce KONTAKT .

SKIMBOARD, deski skimboardowe,surfing, wave, gdańsk, gdynia, sopot, wrocław, warszawa, poznań, chałupy sklep internetowy