Marka – O nas

GoZone skimboards - O NAS

 

Firma stworzona z pasji, gdzie produkcja desek skimboardowych to dla nas największa przyjemność. Pomysł narodził się z zamiłowania do drewna, szerokiej wiedzy oraz nabytego doświadczenia.

Nieprzerwanie od 2011 roku w Poznaniu, łącząc siły tworzymy to czego oczekuje od nas profesjonalizm. Wytwarzamy najwyższej jakości produkty w połączeniu z tradycyjnymi regułami obróbki drewna i najnowszych technologi.

Ekipa GoZone podczas zawodów 'Stogi On Board' w Gdańsku.

Uczestniczymy w największych imprezach skimboardingowch. Polish Skimboarding Open, Stogi On Board czy Uznam Surf Contest.
Do zobaczenia! 🙂

Norris- Gdańsk Gdynia Sopot skim spot Kamionka
Tu się wszystko zaczęło - pierwsze testy desek GoZone.

Pierwsze testy desek, Łazy, 2011 rok.

Manufaktura - Poznań. Wszystkie skimboardy wykonywane są w Poznaniu.

Wszystkie deski wytwarzane są w tym samym miejscu i przez te same wykwalifikowane osoby. Korzystamy głównie z lokalnych materiałów.

 

Filipiny - Skimboard GoZone

Co wyróżnia skimboardy GoZone?

Pianka antypoślizgowa z materiału GoZone - termozgrzewalna mata
Najszybszy laminat HPL pokrywa wszystkie deski skimboardowe GoZone, poczujesz to już przy pierwszym ślizgu.
Technologia klejenia - GoZone skimboards

Najlepsza mata EVA.

Jako jedyny producent, wykonujemy termozgrzewalną piankę antypoślizgową, która stanowi jeden element na powierzchni deski. Klej firmy 3M gwarantuje, że pianka nigdy się nie odklei!

Najszybszy laminat 'White Razor’

Mega śliska powierzchnia od spodniej strony deski zagwarantuje najdłuższe ślizgi zarówno na płytkiej wodzie, jak i na przeszkodach.

Technologia

Wszystkie deski skimboardowe klejone są specjalistycznymi żywicami epoksydowymi. Aby zapewnić najwyższą trwałości każdej deski, nie przyspieszamy procesu wysokimi temperaturami.